no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
۱۸ / اردیبهشت / ۱۳۹۰
بازدید : 458
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : Admin

LMaxi Anti Theft Pro 2.0.3 یک نرم افزار کامل و حرفه ای ضد سرقت گوشی های موبایل آندروید می باشد که ما پیشنهاد می کنیم حتماً بر روی گوشی موبایل خود نصب نمایید.
این نرم افزار پس از نصب در گوشی کاملاً مخفی می باشد و جهت اجرای آن می بایستی یک کد مشخص در قسمت شماره تلفن موبایل وارد نمایید تا برنامه اجرا شود. این کد به صورت پیشفرض ۰۰۰۱ می باشد.
اما این نرم افزار اندروید چگونه می تواند در پس گرفتن گوشی سرقت شده و یا گم شده به شما کمک کند؟ LMaxi Anti Theft Pro 2.0.3 دارای ویژگی های زیادی می باشد که در زیر مشخص کرده ایم.

از جمله قابلیت های  نرم افزار LMaxi Anti Theft Pro 2.0.3:

– قابلیت روشن شدن آلارم: یکی از قابلیت های این نرم افزار فعال شدن آلارم گوشی با بالاترین صدای قابل تنظیم هنگام ارسال یک اس ام اس مشخص می باشدو
– قابلیت قفل کردن سیم کارت از راه دور: یکی دیگر از قابلیت های بی نظیر قابلبت قفل کردن (Simcart Lock) با ارسال فقط یک اس ام اس می باشد.
– امکان دریافت یک نقشه بر روی کامپیوتر و شناسایی محل دقیق موبایل به کمک فعال سازی مخفیانه GPS گوشی و هنچنین قابلیت مشاهده تمامی تماس های گرفته شده,دریافتی,شماره IMEI گوشی
– مطلع شدن خودکار از تعویض سیمکارت: امکان دریاقت یک اس ام اس به صورت خودکار به ۳ شماره دلخواه با این پیام که سیمکارت گوشی تعویض شده است.
– پاک کردن اطلاعات گوشی با ارسال یک اس ام اس: قابلیت بی نظیر پاک کردن تمامی یا برخی از اطلاعات گوشی موبایل با ارسال یک اس ام اس که می توانید تمامی Contact,SMS,تماس های دریافتی و حتی تمامی اطلاعات موجود بر روی کارت حافظه را به طور کامل پاک کنید.
– غیر قابل شناسایی توسط برنامه های دیگر جهت بستن آن
– و …

برای دانلود به ادامه مطلب بروید

down1 دانلود برنامه ضد سرقت LMaxi Anti Theft Pro 2.0.3 برای گوشی های آندرویددانلود رایگان (حجم ۵۴۹ کیلوبایت)

lock دانلود برنامه ضد سرقت LMaxi Anti Theft Pro 2.0.3 برای گوشی های آندرویدرمز عبور : www.royamobile.com

chart pie1 دانلود برنامه ضد سرقت LMaxi Anti Theft Pro 2.0.3 برای گوشی های آندروید منبع

درباره ی نویسنده
About author
Admin

Admin 683 نوشته در سایت تخصصی رویا موبایل – فراتر از یک رویا دارد.

مشاهده تمام پست های

نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر

مطالب پیشنهادی
محبوب ترین ها
Most popular