no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
وال استریت ژورنال خبر می‌دهد: گوشی جدید مایکروسافت
۱۳ / آبان / ۱۳۹۱
بازدید : 447
نظرات : 1 دیدگاه
نویسنده : Admin

Windows Phone 8 1 وال استریت ژورنال خبر می‌دهد: گوشی جدید مایکروسافت

چند وقت پیش گفتیم که مایکروسافت این غول نرم افزاری در حال آزمایش گوشی مخصوص خود است، و در یک خبر دیگر حتی عکس‌هایی که شاید مربوط به نمونه اولیه این ویندوزفون مایکروسافت باشد را برای شما به نمایش گذاشتیم.

به گزارش رویا موبایل از وال استریت ژورنال مایکروسافت با تامین کنندگان قطعات در آسیا درحال کار برای آزمایش گوشی جدید مایکروسافت هستند.

گفته می‌شود که مایکروسافت به دنبال یک گوشی با اندازه صفحه نمایش ۴ تا ۵ اینچ است. مایکروسافت هنوز در مورد این خبر وال استریت ژورنال اظهار نظری نکرده است.

اخیرا نیز چند روز قبل از معرفی رسمی ویندوزفون ۸ استیو بالمر در مصاحبه با یکی از خبرگزاری‌های معتبر تایید کرده بود که این کمپانی به دنبال ارائه دیوایس‌های جدید است، جمله آقای بالمر دقیقا این بود “درست است که بگوییم ما قصد ساخت دستگاه‌های بیشتری را داریم؟ واضح است که ما قصد اینکار را داریم، اینجا جایی است که ما آن را به عنوان یک فرصت مهم برای تعریف استانداردهای جدید می‌بینیم و ما به این فرصت پشت نمی‌کنیم.”

شاید مایکروسافت به دنبال تعریفی جدید از گوشی‌های هوشمند است و شاید قصد دارد گوشی با استانداردهای جدیدی را معرفی کند. به هرحال تا آن روز که مایکروسافت گوشی خود را معرفی نکند هیچ اظهار نظری نمی‌توان کرد. گفته می‌شود مایکروسافت گوشی خود را در سه ماهه اول ۲۰۱۳ معرفی می‌کند.

royamobile.com

درباره ی نویسنده
About author
Admin

Admin 683 نوشته در سایت تخصصی رویا موبایل – فراتر از یک رویا دارد.

مشاهده تمام پست های

نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر

مطالب پیشنهادی
محبوب ترین ها
Most popular